Навального та його соратників внесли до списку «терористів та екстремістів»

65
1 хвилина
Навального та його соратників внесли до списку «терористів та екстремістів»
Опозиційний політик Олексій Навальний, а також кілька його соратників були включені до списку терористів та екстремістів Росфінмоніторингу. На це звернули увагу одразу кілька ЗМІ у вівторок, 25 січня, пише видання DW.

Крім Навального, до цього переліку потрапили юристи Фонду боротьби з корупцією (ФБК) Любов Соболь та В'ячеслав Гімаді, член відділу розслідувань команди Навального Георгій Албуров, оператор ФБК Павло Зеленський, екскоординатор регіонального штабу Навального у Томську Ксенія Фадєєва, екскоординатор штабу в Уфі Лілія Чанишева, екскоординатор штабу Навального в Архангельську Єгор Бутаков, а також колишній співробітник ФБК Руслан Шаведдінов.

Шаведдінов розповів інтернет-виданню The Insider, що внесення до списку не стало для нього несподіванкою: «Це було очікувано, тому що всі їхні дії були спрямовані на те, щоб продовжувати тиск на нас. Так що продовжуємо роботу, незважаючи ні на що. Усі колеги, які потрапили до нього, також збираються продовжувати свою роботу. У тих з них, хто перебуває в Росії та проходить по „екстремістській“ справі, є серйозніші проблеми у вигляді заборони певних дій».

Раніше Московський суд задовольнив позов столичної прокуратури про визнання Фонду боротьби з корупцією, Фонду захисту прав громадян та штабів Навального, яким надали статус громадського руху, екстремістськими організаціями.

Читайте також: Володимир Зеленський закликав українців зберігати спокій
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...