Нацрада перевірить NewsOne через заяви про Стерненка

186
1 хвилина
Нацрада перевірить NewsOne через заяви про Стерненка
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила ТОВ «Новини 24 години» (логотип «NewsOne») позапланову перевірку. Про це повідомляє пресслужба регулятора.

«Підставою стали висловлювання ведучих передачі «Протистояння» В. Піховшека і Д. Панченко, що мають ознаки порушення презумпції невинуватості підозрюваного, обвинуваченого або упереджують рішення суду, а також нехтування законодавчими нормами щодо поширення об’єктивної інформації», – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, передача транслювалася у прямому ефірі 28 серпня 2020 року у часовому проміжку з 19.01 до 19.59 і з повторами 29 серпня і 30 серпня. В ній ішлося про скоєння Сергієм Стерненком кримінального злочину, причому його було названо «вбивцею».

Як заявляють у Нацраді, оскільки станом на 28-30 серпня не було встановлено обвинувального вироку суду, який би набрав законної сили, подібні твердження є ознакою порушення засад презумпції невинуватості й забезпечення доведеності вини, а також ознакою порушення ліцензіатом вимог Закону «Про телебачення і радіомовлення».

Тому було прийнято рішення про позапланову перевірку.

За її результатами Національна рада ухвалить рішення відповідно до вимог законодавства.

Читайте також: Кернеса доставили в клініку Шаріте, його стан важкий
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...