Нардепи від «Євросолідарності» внесли до ВР законопроект про відповідальність за колабораціонізм

37
1 хвилина
Нардепи від «Євросолідарності» внесли до ВР законопроект про відповідальність за колабораціонізм
Народні депутати «Євросолідарність» внесли до Верховної Ради законопроект про кримінальну відповідальність за колабораціонізм із державою-агресором, повідомляє Інтерфакс-Україна. 

Як повідомляється на сайті українського парламенту, проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінально-процесуального кодексу України (про кримінальну відповідальність за побутову, адміністративну, економічну, військову, політичну, військово-політичну та іншу співпрацю з державою-агресором — колабораціонізм) зареєстровано під №5135 у вівторок.

Ініціаторами законопроекту виступили лідер партії «Євросолідарність», п'ятий президент України (2014-2019 рр.) Петро Порошенко, співголови фракції «Євросолідарність» Ірина Геращенко та Артур Герасимов, а також нардепи Вікторія Сюмар, Ростислав Павленко, Олег Синютка, Максим Саврасов і Микола Княжицький.

Головним комітетом визначено Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності. Текст законопроекту та пояснювальної записки до нього наразі на сайті парламенту відсутні.

Читайте також: Стерненка засудили до 7 років ув'язнення
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...