МЗС Італії вважає, що двосторонніх контактів із РФ на цьому етапі бути не може

275
1 хвилина
МЗС Італії вважає, що двосторонніх контактів із РФ на цьому етапі бути не може
Італія продовжує працювати над майбутніми кроками на користь дипломатичного вирішення ситуації в Україні, але вважає, що на цьому етапі двосторонніх контактів із керівництвом РФ бути не може. Про це заявив у середу, виступаючи у верхній палаті (Сенаті) національного парламенту, міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо.

«Лише сьогодні з прем’єр-міністром Маріо Драгі ми обговорювали майбутні кроки на користь дипломатичного рішення. Ми максимально залучені у багатоканальному діалозі. Але вважаємо, що не може бути двосторонніх контактів із керівництвом РФ доти, доки не буде сигналів про зниження напруги», — сказав Ді Майо. Він уточнив, що така лінія узгоджена з «союзниками та європейськими партнерами».

Зокрема, італійський міністр не відкинув «масштабних військових дій РФ в Україні». При цьому Ді Майо підтвердив, що основним шляхом врегулювання залишається дипломатичний діалог. «У даній ситуації, яка може призвести до серйозних наслідків, необхідно докладати будь-які зусилля для мирного вирішення ситуації. Необхідно уникнути війни в серці Європи», — сказав міністр.

Читайте також: РНБО ухвалила рішення про режим НС в Україні
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...