Минулого року у столиці понад 750 безпритульних собак та котів знайшли дім

962
1 хвилина
Минулого року у столиці понад 750 безпритульних собак та котів знайшли дім
У 2020 році 753 безпритульних котів та собак знайшли дім. Зазначається, що ця цифра через карантин є меншою, ніж у 2019 році. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу КМДА.

«За міською програмою прилаштування котів та собак минулого року 753 безпритульні тварини знайшли сім’ї. Прилаштування безпритульних тварин у родини залишається одним із головних наших завдань. Цей напрям разом зі стерилізацією допомагає вирішити проблеми безпритульних котів та собак у столиці, врегулювати їх чисельність гуманними методами. На жаль, у 2020-му нам вдалося знайти місця для проживання трохи меншій кількості тварин, ніж у 2019-му. Тоді ми прихистили у родинах киян понад тисячу чотирилапих щасливців. Але, зважаючи на карантин, показник цього року, на мій погляд, дуже непоганий», — повідомила в. о. директорки комунального підприємства Наталія Мазур.

За словами Мазур, минулоріч підприємство застосувало нові підходи для прилаштування тварин у родини. Стартувала програма «Стань моєю родиною», у межах якої відомі особистості долучаються до пошуку домівок для тварин із притулку в Бородянці.

Так, у минулому році комунальне підприємство продовжило розвиток системи «Реєстр домашніх тварин». Лише у 2020 році фахівці КП зареєстрували більше 6000 тварин, зокрема й безпритульних.

Читайте також: Подоляк пояснив присутність дітей в новорічному зверненні Президента
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...