Михайло Добкін відреагував на повернення Саакашвілі

171
1 хвилина
Михайло Добкін відреагував на повернення Саакашвілі
Екс-глава Харківської ОДА і колишній народний депутат Михайло Добкін відреагував на те, що екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі може зайняти посаду віце-прем'єра з питань реформ. Свою думку з цього приводу колишній губернатор висловив в ефірі ток-шоу «15» на телеканалі ZIK.

«Давайте Саакашвілі в сторону, а поговоримо про посаду, що йому запропонували. Віце-прем'єр чого? По реформам. А тепер дивіться. Реформи проходять в кожному відомстві за окремою програмою, за окремими законами, прийнятими для цих реформ. Це окремі суб'єкти владних повноважень», — заявив Добкін.

Кожен суб'єкт, який займається реформою, має власні рахунки, власну кадрову політику. Екс-нардеп підкреслив, що кожна реформа має свої особливості і їх не можна порівнювати. Кожна реформа «провальна» по своєму, чи то в МОЗ або Міносвіти.

Ведучі в якості варіанту припустили, що віце-прем'єр з питань реформ може стати «генератором ідей», на що Добкін висловив сумніви, адже одна людина не може володіти всією повнотою інформації з різних міністерств.

«Навіщо нам тоді міністерства? Я тут почув, що у нас буде ще одна посада введена в кожне міністерство - якийсь там начальник по діджіталізаціі. У мене питання — навіщо?! Тоді зробіть зама по прибиранню в туалетах міністерства, це теж важливо», — запропонував Михайло Добкін.


За матеріалами сайту Шарій.нет
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...