Меттью Макконахі передумав балотуватися в губернатори Техасу

132
1 хвилина
Меттью Макконахі передумав балотуватися в губернатори Техасу
Американський актор Меттью Макконахі відмовився від ідеї висунути свою кандидатуру на виборах губернатора штату Техас. Про це він повідомив у неділю на своїй сторінці у Twitter.

Актор пояснив, що останні два роки він розмірковував над тим, у якій сфері зможе принести найбільшу користь собі, своїй родині та суспільству. Серед можливих варіантів була політика. За словами актора, він вивчав політичний устрій рідного штату та США, оцінював свої перспективи.

«Мені, простому хлопчику з маленького містечка в Техасі, ніколи не спадало на думку, що я розглядатимуся на місце в політичному керівництві. Це гідний поваги й надихаючий шлях. Але зараз я вирішив, що не піду по цьому шляху», — сказав Макконахі. Замість політичної кар’єри він має намір «продовжувати працювати та вкладати зароблені статки у підприємства, проєкти та фонди, які надають людям можливості досягти успіху в житті».

Вибори губернатора Техасу заплановані на 2022 рік, вони стануть одними з найбільш конкурентних, зазначає телеканал CNN. У боротьбі зійдуться голова штату республіканець Ґреґ Ебботт і демократ Бето О'Рурк. Згідно з одним із листопадових соціологічних опитувань, Макконахі випереджав обох політиків, якби вибір стояв між актором та одним із них. Однак коли респондентам було представлено всі три кандидатури, Макконахі став лише другим, поступившись Ебботту.

Читайте також: Барбадос офіційно став республікою
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...