Кулеба закликав ЄС відключити Росію від глобальної платіжної системи SWIFT

784
1 хвилина
Кулеба закликав ЄС відключити Росію від глобальної платіжної системи SWIFT
Україна закликала західних союзників продемонструвати, що вони готові покарати Москву новими санкціями, в тому числі відключити Росію від глобальної платіжної системи SWIFT, у разі нової масштабної хвилі агресії проти України. Таку позицію озвучив глава українського МЗС в інтерв'ю Reuters, пише УНН.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що хоча Київ не має нової інформації, яка б свідчила про те, що Росія вирішила вжити нових військових дій проти України, для Заходу важливо діяти зараз, щоб не допустити цього.

Кулеба заявив, що просив Вашингтон поставити «потужні засоби радіоелектронної боротьби» для протидії спроможності Росії перешкодити українським комунікаціям, коли минулого тижня він зустрівся з держсекретарем США Ентоні Блінкеном.

«Західна дипломатія допомогла стримати Росію, але все буде залежати від того, чи готові вони. .підкріпити свої слова справами», — сказав Кулеба .

Він також заявив, що закликав на зустрічі міністрів закордонних справ Європейського Союзу розглянути питання «заборони Росії SWIFT» як частину пакету нових економічних санкцій, якщо Росія загострить ситуацію.

Читайте також: Google відреагував на скандал з борщем і підкорегував топ російських страв
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...