Кулеба спростував повідомлення про конфлікт Байдена та Зеленського під час розмови

45
1 хвилина
Кулеба спростував повідомлення про конфлікт Байдена та Зеленського під час розмови
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба спростував повідомлення ЗМІ про конфлікт, який нібито мав місце під час телефонної розмови президентів США і України Джозефа Байдена і Володимира Зеленського, що відбулася напередодні.

«Розмова президентів була тривалою, відвертою і конструктивною. Усі ключові позиції з боку США щодо неприпустимості будь-яких домовленостей за спиною України та підтримки України конкретною допомогою були підтверджені. Повідомлення у ЗМІ щодо напруженості та якогось конфлікту, який стався вчора, є неправдивими», — сказав міністр у п’ятницю, виступаючи у Верховній раді.

Раніше телеканал CNN з посиланням на неназваного високопосадовця повідомив, що глави держав нібито розійшлися в оцінках загрози російського вторгнення. Зазначалося, що, крім цього, Байден заявив Зеленському, що США не мають наміру постачати в Україну високотехнологічні озброєння та перекидати свої війська. Американський лідер також повідомив президенту України, що щодо РФ не вводитимуться превентивні санкції, а щодо вступу України до НАТО не намічається жодного прогресу.

Читайте також: У Польщі заявили, що не бачать військової загрози
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...