Кулеба анонсував відкриття нових посольств та консульств України

113
2 хвилини
Кулеба анонсував відкриття нових посольств та консульств України
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна вже розпочала роботу з відкриття нових посольств та консульств у світі.

Про це він сказав під час пресбрифінгу 5 березня, повідомляє LB.

«Буде створено посольство України в Республіці Гана. Це відповідає нашому курсу на поступове зміцнення позицій України в Африці», — заявив міністр.

Також, за його словами, буде відкрите посольство України в Республіці Філіппіни.

«Країна дуже складна, з нею потрібно працювати, щоби вона прихильніше ставилися до українських ініціатив у міжнародних організаціях, насамперед ООН. Крім того, ми пішли в Філіппіни, тому що бачимо велику зацікавленість українського бізнесу у торгівлі з цією країною», — зазначив він.

Окрім того, Кулеба повідомив про створення або реорганізацію посольств і консульств в інших країнах.

«На повноцінне посольство буде перетворено посольство України в Чилі. Зараз це відділення іншого посольства. Таким чином ми збільшимо нашу присутність в Латинській Америці. Буде створене Генеральне консульство України в місті Мумбаї (Індія). Це величезний бізнесцентр, там теж є шалені можливості для українського бізнесу, для залучення інвестицій в Україну. Довгоочікуване Генконсульство у Вроцлаві (Республіка Польща) — вже почали його формування. Туди ми йдемо для того, щоб ще ефективніше і краще допомогти українським громадянам, які працюють, навчаються або проживають у Польщі. І так само довгоочікуване консульство у Сігету Мармацієй (Румунія), яке теж вже створюється. Це місто є столицею українства в Румунії. Я залишаюся відданним принципу: турбуватися про закордонних українців, зміцнювати їх зв’язки з Україною», — сказав глава МЗС.

Він наголосив, що нові представництва — це нові додаткові можливості із захисту інтересів української держави, українського бізнесу і громадян.

Читайте також: Тупицький подав до Верховного суду третій позов проти Зеленського
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...