КС складається з «дітей» Януковича, «племінників» Порошенка, «родичів» Тимошенко – Зеленський

393
2 хвилини
КС складається з «дітей» Януковича, «племінників» Порошенка, «родичів» Тимошенко – Зеленський
Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю виданню Фокус назвав Конституційний суд державно-приватним товариством. За його словами, суд державний, «але ним користуються якісь приватні структури».

«Тобто КС не є незалежним, хоча, згідно із законодавством, він має бути таким. Багато років на них, цих акціонерів КС, впливають гравці – як з бізнесу, так і з політики. У нашій країні політика – це іноді паралель із бізнесом. Поки що. Колись ми з цим покінчимо», – зазначив він.

Зеленський додав, що за його каденції нових суддів у КС не призначали.

«Склад КС нам з вами зрозумілий – це як «діти» Віктора Януковича, так і «племінники» Петра Порошенка. Ще є «далекі родичі» Юлії Тимошенко. Це правда, з якою ми живемо», – повідомив глава держави.

Він не відповів на питання, хто є акціонерами КС та додав, що розкриє їх, коли вже не буде працювати президентом.

Зеленський наголосив, що судді Конституційного суду «завжди працювали не за законами, за якими живемо ми з вами, а відповідно до їхнього особистого закону про приватний КС».

На додачу, глава держави висловив сподівання, що у 2021 році відбудеться переформатування КС. За його словами Олександр «Тупицький (в.о. голови КС – ред.) не може бути головою КС» і «перезавантаження суду має розпочатися саме з цього».

Читайте також: Скільки українці відпочиватимуть на новорічно-різдвяні свята
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...