Кравчук відреагував на можливе призначення головою української делегації в ТКГ

413
1 хвилина
Кравчук відреагував на можливе призначення головою української делегації в ТКГ
Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що готовий очолити українську делегацію в Тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі, проте ще не отримував офіційної пропозиції від чинного президента України Володимира Зеленського. Про це він розповів в коментарі для сайту «Сегодня».

«Президент Зеленський назвав і мою кандидатуру, і кандидатуру Рєзникова (на даний момент тимчасово очолює українську делегацію в ТКГ, — прим). Я високо оцінюю Рєзнікова, він професіонал, давно займається цим питанням. Якщо його призначать, то це буде чудово. Коли мені офіційно запропонують, і я прийму рішення, то тоді і можна буде говорити про це. Як я можу вирішувати, коли мені не було пропозиції?» — зазначив Кравчук.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що Кравчук може очолити українську делегацію в ТКГ замість екс-президента Леоніда Кучми.

До цього Кучма покинув українську делегацію в Тристоронній контактній групі. Зеленський зазначив, що «з повагою і пошаною» ставиться до рішення Кучми. У той же час екс-президент зазначив, що за останній рік робота групи була відновлена і «значно просунулася».

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...