Кравчук не виключає змін в українській делегації у ТКГ

1376
2 хвилини
Кравчук не виключає змін в українській делегації у ТКГ
Перший президент України Леонід Кравчук, який представляє тепер Україну в Тристоронній контактній групі щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, не виключає кадрових змін в українській делегації.

Про це Кравчук сказав у інтерв’ю для РБК-Україна.

«В понеділок ми зустрінемося, порадимося. Я хочу, щоби це не була думка тільки моя. Я виходжу з того, що група, яка зараз працює, яку очолював Леонід Кучма, зробила в складних умовах важливі кроки і ми починаємо життя не з «чистого листка», починаємо з певних плюсів, але були й мінуси.

Ми порадимося з усіма. Якщо щось треба, то ми звернемося до керівництва України, дамо аргументи і, можливо, будуть якісь зміни. Я не виключаю, але прямо зараз ми такого завдання не ставимо», — каже Кравчук.

Кравчук уточнив, що наступного понеділка відбудеться зустріч української делегації для визначення подальших кроків, а коли можлива наступна зустріч Тристоронньої групи — поки не відомо.

Зі своїм попередником на посаді у ТКГ Леонідом Кучмою Леонід Кравчук ще не спілкувався: «Я йому зателефоную і попрошу його, щоби він висловився з цих позицій. Тому, що я ціную роботу тих, хто щось добре зробив на своїй посаді, треба навчитись і цінувати».

На запитання, чи була реакція на призначення Кравчука представником України у ТКГ від росіян, перший український президент відповів, що на нього виходили лише журналісти, а політики — ні.

30 липня перший президент України Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі (ТКГ) в Мінську. На посту головного перемовника щодо врегулювання конфлікту на Донбасі він замінив другого президента Леоніда Кучму.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...