Комітет ВРУ рекомендував ухвалити закон про легалізацію зброї

2739
1 хвилина
Комітет ВРУ рекомендував ухвалити закон про легалізацію зброї
Комітет Верховної Ради з питань діяльності правоохоронних органів 20 січня рекомендував парламенту ухвалити у першому читанні закон про легалізацію вогнепальної зброї. Про це повідомляє пресслужба ВРУ.

Зокрема, законопроєкт пропонує легалізувати такі види цивільної зброї:

А — автоматична вогнепальна зброя;
В — гладкоствольна короткоствольна вогнепальна зброя (травматична);
С — короткоствольна вогнепальна зброя;
D — довгоствольна вогнепальна гладкоствольна зброя;
Е — довгоствольна вогнепальна нарізна і комбінована вогнепальна зброя.

Крім цього, пропонується запровадити посвідчення власника зброї, у якому зазначається вище вказана категорія. До кожної одиниці повинен бути технічний паспорт, у якому зазначаються відомості про власника та серійний номер зброї.

У Раді наголосили, що таке посвідчення зможуть отримати дієздатні громадяни України без медичних протипоказань, судимості та притягнень до адміністративної відповідальності за низкою статей Кодексу про адміністративні правопорушення.

Документ також передбачає обов’язкове страхування цивільної відповідальності за шкоду, яка може бути завдана у результаті володіння чи використання зброї.

У зв'язку з цим пропонується запровадити Єдиний державний реєстр цивільної зброї, встановити засади його ведення та курси з вивчення матеріальної частини зброї, правил поводження з нею та її застосування.

Читайте також: Кабмін звільнив заступника глави Мінстратегпрому Немілостівого
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...