Кива розповів чому не задекларував квартиру в центрі Києва

192
2 хвилини
Кива розповів чому не задекларував квартиру в центрі Києва
Журналісти Bihus.Info вивчили декларацію народного депутата від Опозиційної платформи — За життя Іллі Киви і з’ясували, що він живе в незадекларованій квартирі.

Журналісти вважають, що декларацією Киви має зацікавитися Нацагентство із запобігання корупції.

За їхніми даними, нардеп живе в незадекларованій квартирі, а на здаванні в оренду ями, що поросла бур’яном, він заробив 1,2 млн грн. Їздить Кива на автомобілі свого брата з несправжніми номерами, повідомляють журналісти.

Команда Bihus.Info з’ясувала, що фактично нардеп живе на вулиці Лютеранській площею близько 100 кв. м у центрі Києва, за кілька хвилин ходи пішки від Офісу президента і парламенту. Його супроводжують чоловіки в екіпіровці, схожі на представників охорони. За даними журналістів, вартість охорони — щонайменш 1 млн грн на рік. Ні квартира, ні оренда послуг охоронців не вказані в його декларації. Автомобілі, на яких їздять його ймовірні охоронці, не зареєстровані в базі даних МВС.

У декларації зазначено, що за рік Кива заробив 1,2 млн грн на здаванні в оренду жомової ями площею 400 кв. м. Журналісти з'їздили в Полтавську область, де розташована яма, і переконалися, що це місце давно заросло бур’яном. Орендарями ями вказано ТОВ Компанія Сиквел, зареєстрована у Львові. Журналісти Bihus.Info заявили, що компанія фігурує в одному з кримінальних проваджень як фіктивна. Після нібито здавання жомової ями в оренду Кива продав її фірмі Укрзв’язокмонтаж, в якій колись обіймав посаду директора і головного бухгалтера, — про це свідчать дані з реєстру нерухомості, але в декларації депутата продажу немає. У коментарі журналістам він сказав, що яму не продавав і, «може, її хтось рейдернув».

«У нашій країні все може бути. Нічого я не продавав», — заявив Кива.

Про квартиру на Лютеранській, яка теж не вказана в декларації, нардеп сказав, що там живе його подруга. Журналіст Bihus.Info заперечив, що якщо вони мають спільний побут, Кива повинен вказати квартиру в декларації.

«У мене з нею не спільний побут, у мене з нею спільний секс. Буває й таке. У вас буває спільний секс?»

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...