Харківський суд заблокував доступ до чотирьох Telegram-каналів через підозру у зв'язках з РФ

79
1 хвилина
Харківський суд заблокував доступ до чотирьох Telegram-каналів через підозру у зв'язках з РФ
Київський райсуд Харкова зобов'язав інтернет-провайдерів, операторів та провайдерів телекомунікацій в Україні заблокувати доступ до чотирьох Telegram-каналів, які СБУ підозрює у роботі на спецслужби Росії.

Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації з посиланням на рішення суду від 23 лютого.

«Накласти арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет при використанні telegram-каналів: „Резидент“, „Легитимный“, „Картель“, „Сплетница“, шляхом зобов`язання інтернет-провайдерів, операторів, провайдерів телекомунікацій, що здійснюють діяльність на території України, [. .. ] закрити до них доступ»,  — йдеться у повідомлені.

Повідомляється, що до відомства з відповідним листом звернувся Департамент контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.

Слідчим суддею Київського районного суду Харкова винесено рішення про накладення арешту на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет під час використання зазначених Telegram-каналів, шляхом припису інтернет-провайдерам закрити до них доступ.

Рішення суду можна оскаржити в Харківському апеляційному суді протягом п'яти днів.

Читайте також: Вакарчук залишається в партії «Голос» — Рудик
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...