Харків відмовляється достроково відправляти школярів на канікули

347
1 хвилина
Харків відмовляється достроково відправляти школярів на канікули
Харківська міська рада не буде відправляти школярів на канікули з 15 до 30 жовтня. Про це заявила директор Департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко у коментарі виданню Kharkiv Today.

«Якщо Міністерство не може взяти на себе відповідальність видати указ [...] Чому з 15-го? Чому з четверга? Дітей 1,5 місяці вчили і давай закривати. Те, що стосується дітей, потрібно робити виважено і мудро. Якщо буде указ Міністерства та постанову Кабміну, ми виконаємо цю постанову. Поки, крім коментарів в Telegram, що не є офіційною інформацією, ми нічого не отримували», – заявила Деменко.

До офіційного рішення Кабміну або Міністерства освіти, харківські школярі будуть навчатись у звичайному режимі.

Рекомендації в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета щодо того, аби школярі пішли на канікули з 15 до 30 жовтня, «поки залишаються тільки рекомендаціями».

Зеленський затвердив 10 пунктів боротьби з СOVID-19. Згідно з одним з них осінні канікули в школах мають розпочатись раніше (дату початку канікул визначає місцева влада, але 12 жовтня Міносвіти підготує та надішле рекомендаційний лист до всіх закладів загальної середньої освіти (незалежно від кольору карантинної території) щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня включно).

Читайте також: Зеленський підтримав посилення карантину в Україні
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...