Карантин «вихідного дня» в листопаді може дати Україні шанс

212
1 хвилина
Карантин «вихідного дня» в листопаді може дати Україні шанс
Карантин «вихідного дня» є альтернативою локдауну. Якщо українці будуть його дотримуватися, то Україна отримає шанс зафіксувати добову захворюваність на рівні 12 тисяч інфікованих, а не досягти позначки в 20 тисяч щодня.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, виступаючи у Верховній раді у вівторок, 17 листопада.

«Якщо карантин вихідного дня не буде забезпечувати достатнього зменшення соціальних контактів, то позначку в 20 тисяч кожен день ми можемо перетнути через три тижні. Якщо не вживати заходів, то вже через місяць у нас закінчаться ліжко-місця, це при тому, що ми їх кількість збільшили вдвічі. І тоді буде єдиний вихід — це впровадження повного локдауну», — сказав прем'єр.

Він підкреслив, що альтернатива локдауну — це обмеження на вихідних уже зараз.

«Основне завдання карантину вихідного дня вийти на плато, тобто зафіксувати захворюваність на рівні 12 тисяч. Якщо цього не буде, то ми будемо змушені піти на більш жорсткі заходи. Це тільки 6 днів у листопаді, які можуть дати Україні шанс», — заявив Шмигаль.

Нагадаємо, в РНБО підрахували, що карантин вихідного знизив активність людей у великих містах на 19% в суботу 14 листопада, та на 27% в неділю, 15 листопада.

Читайте також: В уряді розповіли про наслідки відмови мерів посилювати карантин
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...