Кабмін ухвалив постанову про можливість роботи в режимі онлайн

280
1 хвилина
Кабмін ухвалив постанову про можливість роботи в режимі онлайн
Кабмін схвалив рішення про перехід на роботу в режимі онлайн. Відповідну постанову затвердили сьогодні на засіданні уряду.

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, небезпека поширення COVID-19 в Україні залишається стабільно високою і про це свідчить статистика захворюваності.

«Для забезпечення безперебійної роботи Кабінету міністрів України я вважаю за необхідне схвалити постанову про можливості проводити засідання уряду в режимі онлайн. Верховна рада вже перейшла - комітети проходять в такому режимі», — зазначив він.

Шмигаль додав, що уряд не обов'язково переходитиме на віддалену роботу, але альтернативний план в умовах підвищених загроз COVID-19 має бути.

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов також написав на своєму Telegram-каналі, що уряд уже передбачив можливість брати участь у засіданні дистанційно.

«Тепер ми розширюємо цю норму регламенту, що дозволить нам взагалі проводити засідання в онлайні, а також перевести в такий режим роботи урядові комітети, які є постійними органами для узгодження проєктів нормативно-правових документів, які виносяться на засідання уряду», — зазначив він .

За його словами, регламент доповнено нормою про можливість проведення онлайн-засідань.

«З метою реалізації зазначеної регламентної норми виникла необхідність врегулювати процедурні питання, пов'язані з організацією проведення таких засідань», — додав він.

Читайте також: Під Кабміном пройшов мітинг-концерт проти закриття нічних клубів
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...