Кабмін планує ухвалити концепцію розвитку української мови до 2028 року

444
1 хвилина
Кабмін планує ухвалити концепцію розвитку української мови до 2028 року
Міністерство культури та інформполітики має подати Кабінету міністрів концепцію Державної цільової національно-культурної програми розвитку та функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя до 2028 року.

Про це йдеться в Плані пріоритетних дій уряду на 2020 рік, затвердженому Кабінетом міністрів 9 вересня, передає Укрінформ.

Згідно з документом, відповідну концепцію Кабмін планує розглянути вже у листопаді цього року.

Зазначається, що концепція сприятиме створенню правових передумов для поступового формування єдиного мовно-інформаційного простору та збільшення кількості україномовних громадян.

Водночас Мінкульт має розробити та подати на розгляд уряду план заходів щодо реалізації Стратегії популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова — успішна держава». Його планується розглянути та затвердити у жовтні 2020 року.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна виконала рекомендації Венеціанської комісії і не буде більше змінювати закон «Про освіту» на вимогу інших країн. Також він додав, що перехід на нову систему освіти для шкіл з мовою викладання національних меншин перенесений на 2023 рік.

Читайте також: Зеленський розповів про зміцнення українсько-ізраїльських відносин
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...