Кабмін обрав голову Комісії по гральному бізнесу

875
1 хвилина
Кабмін обрав голову Комісії по гральному бізнесу
На посаду голови Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей обрали Івана Рудого, а членами Комісії призначили Олену Водолажко та Євгена Гетьмана, на інші посади членів Комісії оголосили додатковий добір.

Про це в телеграм-каналі повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

«Іван Рудий обраний на посаду голови Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. Він має досвід та знання у сфері менеджменту, міжнародних відносин та фінансів. Учасник бойових дій. Входив до складу національної збірної України на «Іграх Нескорених» у Нідерландах», – написав він.

За словами Немчінова, відповідно до пункту 20 Порядку призначення на посади держслужби на період дії карантину був проведений добір на вакантні посади голови та 6 членів Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.

«Загалом взяти участь у доборі виявили бажання 378 осіб. До співбесіди було допущено 42 особи, з них 20 осіб подали документи на зайняття вакантної посади голови Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей та 32 особи на членів комісії. Деякі кандидати подавали документи одночасно на кілька вакансій», – додав міністр.

За результатами співбесід Олену Водолажко та Євгена Гетьмана призначили на посади членів Комісії.

Читайте також: «Слуга Народу» не ініціюватиме скасування другого туру місцевих виборів через поширення коронавірусу
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...