Італійський депутат закликав українську владу зупинити насильство з боку радикалів

302
2 хвилини
Італійський депутат закликав українську владу зупинити насильство з боку радикалів
Для того, щоб бути в Європі — потрібно поважати права людини. І насамперед — у своїй країні. Тому українській владі необхідно рішуче зупинити насильство з боку радикалів, які, нехтуючи законами, вчиняють розправу над людьми по всій країні.

Про це в ефірі телеканалу 112 Україна заявив член сенату Італії від Демократичної партії Роберто Рампі.

«Ми всі віримо, що Україна — дуже цікава і важлива країна для Європи. Ми хочемо, щоб Україна увійшла до Євросоюзу і стала невід’ємною складовою Європи. Але ми маємо сказати і нагадати всім українцям загалом і українському уряду зокрема: для того, щоб бути в Європі, потрібно поважати права людини. І такі прояви насильства несумісні з європейською цивілізацією. Ми маємо аналогічні проблеми в інших країнах Європи. Але їхні уряди мають робити практично все можливе, щоб зупинити насильство такого роду. Тому ми просимо український уряд робити більше і бути більш рішучим проти насильства такого роду», — наголосив він.

Він не виключає, що Євросоюз може прийняти відповідну заяву.

«У нас сильні взаємини, тож з огляду на них ЄС може попросити Україну задля підтримки цих взаємин продемонструвати більш рішучі дії проти насильства такого роду. Я вважаю, ми маємо робити більше. Екстремісти та активісти часто використовують конфлікт на Донбасі як виправдання атак на опозицію та тих, хто поділяє іншу думку», — додав Рампі.

Італійський депутат наголосив: жодна людина у жодній демократичній країні не може стати жертвою власної думки.

«Я був одним з тих парламентарів, які рішуче засудили дії Росії на Донбасі та в Криму. Я займався міжнародними питаннями України. Але жодні дії не можуть виправдати насильство такого роду. Ніхто в жодній демократичній країні не може стати жертвою власної думки», — наголосив він.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...