«Освіта – це стрижень, на якому все тримається»: інтерв'ю з кандидатом до місцевих органів влади від партії «Слуга народу» Андрієм Буханевичем

31557
3 хвилини
«Освіта – це стрижень, на якому все тримається»: інтерв'ю з кандидатом до місцевих органів влади від партії «Слуга народу» Андрієм Буханевичем
Ми починаємо цикл статей для ознайомлення наших читачів з цікавими кандидатами до місцевих органів влади. Для вас ми вирішили зв'язатись з кандидатом у депутати Київської Міської Ради Деснянського району від партії «Слуга народу», Андрієм Івановичем Буханевичем.

Наш портал та його кореспонденти не виділяють одну політичну силу з поміж інших, але вважають за необхідне надати майданчик для висловлювання для представників різних політичних сил.

Передаємо слово нашему кореспонденту: 
 
— Доброго дня, ми раді, що Ви знайшли час для цієї бесіди.

— Доброго дня, я вдячний, що Ви мене запросили.

Почнемо з простого, Ви не проти? Щоб наші читачі могли познайомитися з Вами ближче. Розкажіть щось про часи вашого навчання, можливо про вашу родину.

— Так, не проблема. Народився тут, у Києві, у травні 1977 року. Закінчив Київський національний торговельно-економічний університет. Потім навчався у КНУ ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Юриспруденція». Кандидат наук у сфері державного управління. Це якщо розповідати про навчання. Щодо приватного життя, то у мене є родина: кохана дружина та троє дітей.

Ви відразу почали працювати після університету чи продовжили навчання в інших сферах?

— Можна і так сказати. Після університету я зацікавився бізнесом, тому і навчався, і працював. Це були різноманітні сфери.

— Ми знаємо, що у 2006 році Ви були депутатом районної ради міста Києва.

— Так, це правда.
Зараз Ви якось берете участь у житті міста та країни?

— Так, і роблю все, що від мене залежить, щоб покращити життя нашої країни. З минулого року мене призначили членом робочої групи в комітеті Верховної ради України з питань освіти. Я багато навчався у своєму житті, тому знаю наскільки важлива освіта. Мені подобається цитата Генрі Форда. Він сказав, що кожна людина, яка перестає вчитися, старіє, і не важливо, скільки їй років. Тому для мене так важливо, щоб українці хотіли навчатися та мали для цього можливості.

Це дійсно так, Ви маєте рацію. То з Ваших слів можна зробити висновок, що для вас пріоритетом є освіта, це твердження вірне для вас?

— Саме так. Освіта – це стрижень, на якому все тримається. Я впевнений у цьому. Керуючись такими думками, я заснував перший ліцензований дитячий садок «Країна Дитинства». Зараз ми підтримуємо дітей воїнів АТО. Вони навчаються у навчальних закладах повністю безкоштовно.

Ви зараз займаєтеся щільно питаннями освіти, але чому Ви бажаєте стати депутатом?

— Так, я займаюся питаннями освіти, але хочу це робити більш масштабно. Саме через це йду на вибори у міську раду.

Яка саме у Вас мета? Що хочете та можете змінити?

Я бачу прогалини у якості дошкільної освіти, а саме з цього починається все. Діти мають отримувати сучасну освіту, яка допоможе їм у житті, а не просто скласти іспит. Треба міняти ставлення суспільства до навчання та раннього розвитку, щоб діти хотіли вчитися, щоб для них це була цікава пригода, а не години страждання.

Це було дуже інформативно. Сподіваємося, що все це стане нашою реальністю. Дякуємо за Ваш час та приємну бесіду.

— Дякую і Вам, мені було приємно спілкуватися з Вами.


Нагадаємо, місцеві вибори в Україні пройдуть 25 жовтня.

Читайте також: Добкін зняв свою кандидатури з виборів мера Харкова
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...