Громадські організації просять Зеленського не призначати Шкарлета міністром освіти

101
2 хвилини
Громадські організації просять Зеленського не призначати Шкарлета міністром освіти
Освітні громадські організації написали відкрите звернення до президента, голови Верховної Ради, прем'єр-міністра та народних депутатів України з проханням не призначати Сергія Шкарлета на посаду очільника Міністра освіти та науки. Наразі він має статус виконувача обов'язків міністра.

Лист опублікували на сайті Нової української школи (НУШ).

У ньому громадські організації зазначають, що Шкарлет за час роботи у якості в.о. міністра «не лише не спромігся підтримати конкретними діями необхідні реформи, а й зробив усе можливе, аби зупинити їх поступ, а подекуди й відкотити назад».

«Ми стурбовані тим, що останні місяці роботи МОН характеризується тотальною байдужістю до, особливо, сфери шкільної освіти», ㅡ йдеться у заяві громадських організацій.

Серед «прикладів байдужості» Сергія Шкарлета зазначили провалену підготовку до початку навчального року 2020-2021, відсутність допомоги педагогам у закупівлях засобів індивідуального захисту та безпечного проведення занять у школі.

Згадали також і плагіат у наукових роботах тимчасового виконувача обов'язків міністра освіти і науки.

Наразі звернення вже підписали ГО «Смарт освіта», «БАТЬКИ SOS», «Батьківський контроль», «Центр Інноваційної освіти "Про.Світ"», «Ре:Освіта», Благодійна організація «Благодійний фонд "ГОФ"», «Міжнародний інститут інтегрального розвитку».

Раніше звернення до президента Володимира Зеленського також направили представники освітніх організацій і профспілок. Вони, навпаки, просили Зеленського посприяти, щоб Шкарлета якнайшвидше зробили міністром.

Читайте також: Рада остаточно ухвалила Держбюджет на 2021 рік
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...