Голова Нацполіції пригрозив покарати «самих хитрих» підприємців за роботу в локдаун

52
1 хвилина
Голова Нацполіції пригрозив покарати «самих хитрих» підприємців за роботу в локдаун
Глава Національної поліції України Ігор Клименко пригрозив підприємцям масовими рейдами і штрафами за роботу в містах, де був оголошений локдаун. Про це він повідомив в Facebook.

За його словами, незважаючи на різке зростання кількості хворих на коронавірус, окремі підприємці вважають, що вони «самі хитрі». Начальник поліції заявив, що по всій країні для пошуку підпільно працюючих кафе та ресторанів було створено понад 1,2 тисячі рейдових груп.

«Спасибі небайдужим громадянам, які повідомляють нам про роботу закладів дозвілля, харчування, торгівлі», — зазначив він.

Клименко додав, що часто чує від бізнесменів «образи і прокльони» на адресу поліції, але при цьому правоохоронці залишаються непохитними і виписують підприємцям великі штрафи. «Іноді не скрізь встигаємо, тому допомога громадськості дуже важлива», — підкреслив він.

Він додав, що минулого тижня поліцейські перевірили 72 387 суб'єктів господарювання. Виявлено 1095 порушень, припинено роботу 136 закладів (з них 72 — заклади дозвілля, 64 — харчування).

Читайте також: У Полтаві ФОПи протестують проти карантину
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...