Голова Мінкульту пояснив, чому пропонує новорічний локдаун

2079
1 хвилина
Голова Мінкульту пояснив, чому пропонує новорічний локдаун
Якщо про обмежувальні заходи в Україні на зимові свята буде повідомлено заздалегідь, це допоможе бізнесу у прогнозуванні своїх збитків.

Про це в ефірі «Сніданку з 1+1» заявив міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко, коментуючи свою пропозицію про введення новорічного локдауну, передає УНН.

«По-перше, я — не викрадач Різдва. По-друге, це — моя власна точка зору, яка виникла через дискусію з приводу карантину вихідного дня. Ми розуміємо прекрасно, що тою чи іншою мірою обмеження нам потрібні. Ми бачимо високі цифри захворювання», — сказав міністр.

З його слів, у зв'язку з ситуацією з поширенням коронавірусної хвороби в Україні, потрібне прогнозування.

«Я не лікар, але можу сказати про креативні індустрії і сферу культури, малий и середній бізнес – їм потрібно розуміти, коли можуть бути додаткові обмеження. З логічної точки зору, на новорічні свята – найбільша скупченість людей… Мені здається, що якщо б був такий дво-тритижневий обмежувальний період, це б дало можливість бізнесу прогнозувати свої збитки», — пояснив Ткаченко.

Нагадаємо, напередодні міністр культури та інформаційної політики запропонував двотижневий локдаун, прив’язаний до новорічних свят.

Читайте також: В Офісі Президента вирішили звільнити міністрів економіки та фінансів
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...