Голова комісії по гральному бізнесу розраховує, що цей ринок запрацює 15 грудня

203
2 хвилини
Голова комісії по гральному бізнесу розраховує, що цей ринок запрацює 15 грудня
Керівник Комісії по гральному бізнесу Іван Рудий розраховує, що цей ринок запрацює 15 грудня. За його словами, все залежить від того, коли Кабмін погодить ліцензійні умови. Про це він сказав в інтерв'ю liga.net.

За його словами, Комісія по гральному бізнесу ще не сформована повністю, але над цим працюють – ще 4 членів комісії будуть рекомендовані вже цього тижня.

Також Рудий розраховує, що вже найближчим часом буде першу читання законопроєкту 2713-д щодо оподаткування доходів від діяльності з організації та проведення азартних ігор та лотерей.

«Я розраховую, що вже найближчим часом буде перше читання, а до запуску ринку, до середини грудня, він буде прийнятий і в цілому. У нас є амбіція залучити до кінця року 1 млрд грн до бюджету від продажу ліцензій і запуску ринку», – підкреслив Рудий.

Він додав, що сума в 1 млрд грн залучених коштів до кінця року – це не встановлений для комісії KPI, а його особисті амбіції.

«Це мої особисті амбіції, які, я вважаю, в нинішніх умовах реально реалізувати. Ніяких завдань зверху мені не ставили, окрім як сформувати працюючий контролюючий орган на гральному ринку», – сказав голова Комісії.

Також Рудий зазначив, що безпосереднього досвіду роботи у гральному бізнесі у нього немає, але, за його словами, в Україні його немає ні в кого – ця сфера досі була поза законом.

Читайте також: ВР запровадила податкові пільги для сфери культури та креативної індустрії
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...