«Голос» вимагає ліквідувати Окружний адмінсуд Києва

683
2 хвилини
«Голос» вимагає ліквідувати Окружний адмінсуд Києва
Депутат з фракції «Голос» Ярослав Юрчишин ініціює звернення Верховної Ради до президента України Володимира Зеленського з проханням внести на розгляд парламенту законопроєкт про ліквідацію Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) і Київського окружного адмінсуду. Про це повідомляється на сайті партії.

«ОАСК «зарекомендував» себе не як орган правосуддя і справедливості, а корупції та зручних рішень для чиновників, які незаконно впливають на суд. Це підриває довіру до усіх українських судів. Систему хабарництва і договорняків в ОАСК потрібно знищити. Вища рада правосуддя ніяк не реагувала на його неодноразові провали, а спроби притягнути до відповідальності самих суддів поки не приносять результату. Більше того, самі судді ОАСК відмовились складати кваліфікаційні іспити, ігноруючи правила для всіх. Тому наразі єдине ефективне рішення – ліквідувати сам суд», – заявив Юрчишин.

Згідно з повідомленням, в «Голосі» пропонують замість Окружного адмінсуду Києва та Київського окружного адмінсуду створити Київський окружний адмінсуд, який буде розглядати справи в межах Києва та Київської області, і в якому працюватимуть судді, які пройшли прозорий конкурс.

Згідно з інформацією сайту парламенту, в середу зареєстрований проєкт постанови №4144 про звернення Верховної Ради до президента України щодо діяльності Окружного адмінсуду Києва. Свої підписи під проєктом постанови, крім Юрчишина, поставили його колеги з фракцій «Голос», «Слуга народу» і позафракційний депутат.

Читайте також: «Я єдиний лідер, якого обрав білоруський народ» – Тихановська
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...