Гетманцев підтримує введення термінового локдауну

213
1 хвилина
Гетманцев підтримує введення термінового локдауну
В Україні потрібно вводити терміновий локдаун не відкладаючи, і виходити з нього тоді, коли зміниться на краще статистика щодо захворюваності. Про це заявив голова комітету з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев в ефірі телеканалу Newsone, передає УНН.

«Питання в тому, що дуже зростають тяжкі випадки. А саме, тяжкі випадки — це те, що потребує ліжка. І зростає смертність від цього ж захворювання і від того, що тяжких випадків стає більше. Ці цифри свідчать про те, що ситуація є загрозливою, і що треба вживати заходів вже сьогодні. Тому я виступаю за терміновий локдаун, я виступаю за те, що його треба вводити, не відкладаючи, і виходити з нього тоді, коли будуть відповідні цифри», — сказав Гетманцев.

З його слів, питання про те, коли бізнес понесе менші втрати — при введенні карантину зараз чи на новорічні свята, є «спірним».

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що в Україні необхідно вводити локдаун якомога швидше, як тільки буде сформульована президентська програма компенсацій для бізнесу.

Читайте також: Точної дати запровадження локдауну в Україні поки немає — Мендель
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...