Гетманцев написав проєкт постанови про власну відставку з посади голови комітету

154
1 хвилина
Гетманцев написав проєкт постанови про власну відставку з посади голови комітету
Народний депутат від «Слуги народу» і голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев написав власний проєкт постанови про звільнення. Про це він повідомив у фейсбуці.

Нардеп пожартував, що його проєкт постанови краще мотивований.

«Відкликати Гетманцева... оскільки продовження його діяльності з розробки проєктів законів України з питань оподаткування має на меті припинити незаконні схеми з ухилення від оподаткування та завдати шкоди багатьом важливим людям і тому робить неможливим виконання ним своїх обов'язків», – зазначено в документі.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстровано проєкт постанови про відкликання з посади голови комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева через незадовільну роботу. Авторами ініціативи виступили депутати від «Європейської солідарності», груп «За майбутнє» та «Довіра».

Своєю чергою Гетманцев у коментарі НВ заявив, що ініціатива з його звільнення пов’язана з тим, що він виступає категорично проти законопроєкту про зменшення ставки податку на додану вартість (ПДВ) для аграріїв. За його словами, група «Довіра» представляє одного з найбільших українських аграріїв.

Читайте також: Кабмін готує законопроєкт про зменшення штрафів для бізнесу за порушення карантину «вихідного дня»
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...