Гео Лероса викликають на допит у ДБР

477
2 хвилини
Гео Лероса викликають на допит у ДБР
Народного депутата Гео Лероса викликали на допит у Державне бюро розслідувань — на 8 вересня.

Про це він сам написав у Facebook. Також про виклик на допит у соц-мережі інформує юридична компанія Міллер, клієнтом якої є Лерос.

«Не пройшло і трьох днів з моменту як нашого клієнта — народного депутата Гео Лероса виключили з фракції Слуги народу у парламенті, як його уже викликають на допит до Державного бюро розслідувань як свідка щодо обставин кримінального провадження за ч. 1 ст. 212 КК України (умисне ухилення від сплати податків). Допит призначено на 08.09.2020 року на 10.00», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це кримінальне провадження було відкрите 25 серпня 2020 року.

«Підставою стала ухвала Печерського районного суду за скаргою представника громадської організації Рада ветеранів АТО, що, проаналізувавши декларацію Гео Лероса, припустила, що депутат ухилився від сплати податків. Представником громадської організації виявився Одягайло Андрій Вікторович — колишній начальник відділення СВ Оболонського управління поліції, а з жовтня 2018 року наш колега адвокат», — уточнили юристи.

1 вересня нардепа Гео Лероса виключили з парламентської фракції партії Слуга народу.

Перед цим на з'їзді партії Слуга народу Зеленський назвав деяких нардепів від своєї політсили «мікробами в здоровому організмі» Верховної Ради.

Лерос виступив з трибуни Верховної Ради з критикою дій Зеленського на посаді президента. Він також звинуватив главу його Офісу Андрія Єрмака в роботі на Росію, здачі національних інтересів та корупції. Депутат додав, що Зеленський несе персональну відповідальність за переслідування громадських активістів, журналістів і опозиційних організацій.

Читайте також: ЄС не включатиме Лукашенка в санкційний список
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...