Франція на чолі ЄС запропонує ініціативи щодо боротьби з антисемітизмом

70
1 хвилина
Франція на чолі ЄС запропонує ініціативи щодо боротьби з антисемітизмом
Франція у рамках свого головування в ЄС запропонує ініціативи, спрямовані на боротьбу з антисемітизмом. Про це заявив французький лідер Емманюель Макрон у відеозверненні, опублікованому в четвер увечері у його Twitter до Міжнародного дня ​​пам'яті жертв Голокосту.

«Франція виступає за боротьбу проти всіх форм дискримінації. Це є наш пріоритет», — сказав Макрон. Президент нагадав, що «у жовтні минулого року Єврокомісія представила стратегію боротьби з антисемітизмом». «Франція в рамках свого головування в ЄС активно підтримуватиме цю стратегію. Ми також маємо намір запропонувати в найближчі тижні ініціативи, спрямовані на боротьбу з усіма формами дискримінації та з антисемітизмом», — сказав французький лідер.

Ця боротьба, за його словами, «має вестися на щоденній основі, зокрема у соціальних мережах». «На міжнародному та національному рівнях ми продовжимо підтримувати вже чинні ініціативи, а також запускати нові освітні проєкті, допомагати організаціям, які ведуть боротьбу з проявами ненависті», — заявив президент Франції. Він звернув особливу увагу на необхідність боротьби із фальсифікацією історії.

«Ми ніколи не забудемо жертв Голокосту. Звірства минулого ніколи не повинні повторитися», — сказав Макрон.

Читайте також: Засідання апеляційного суду у справі Порошенка перенесли на 11 лютого
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...