Фінальний законопроект по КСУ розглянуть у Раді наступного року

63
1 хвилина
Фінальний законопроект по КСУ розглянуть у Раді наступного року
Напрацьований робочою групою ВР з врегулювання конституційної кризи фінальний законопроект щодо діяльності Конституційного суду України буде розглянуто у Раді в 2021 році.

Про це на брифінгу за підсумками роботи групи сказав глава комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, глава робочої групи Денис Монастирський, передає кореспондент УНН.

«Ми розуміємо, що цей законопроект, швидше за все, Верховна Рада розгляне вже наступного року, тому що зараз є велика перерва в роботі Верховнаї Ради. Ми також розуміємо, що, швидше за все, він буде проходити два читання, оскільки це законопроект великий, масштабний, буде потребувати серйозної роботи всіх фракцій і профільного комітету, тому це буде розгляд вже наступного року», — сказав Монастирський.

Він заявив також, що, на його думку, на даному етапі робоча група виконала свої завдання і припинить свою діяльність, після чого відповідна робота буде продовжуватись у межах профільних комітетів.

Так, сьогодні стало відомо, що робоча група ВР з врегулювання конституційної кризи напрацювала законопроект щодо діяльності Конституційного суду України.

Читайте також: Уряд найближчим часом розгляне питання закриття авіасполучення з Великою Британією
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...