Дональд Трамп та його дружина Меланія захворіли на COVID-19

238
2 хвилини
Дональд Трамп та його дружина Меланія захворіли на COVID-19
Президент США Дональд Трамп і перша леді Меланія заразилися коронавірусом, повідомив сам Трамп в Twitter. Раніше повідомлялося, що один з його співробітників заразився, а президента і першу леді помістили на карантин, щоб дочекатися результатів аналізів.

За повідомленням Bloomberg, радник американського лідера Хоуп Хікс вирушила в Клівленд у вівторок з Трампом на президентському літаку Air Force One для показаної по телебаченню «дуелі» з Джо Байденом. Потім в середу здала аналіз, який виявився позитивним.

За оцінками, на борту Air Force One тоді знаходилося від 20 до 30 співробітників і членів сім'ї Трампа. За словами спостерігачів, ввечері під час дебатів Хікс не була у масці.

У заяві Білого дому йдеться: «Президент і перша леді здорові і планують залишитися вдома під час одужання».

«Будьте впевнені, я очікую, що президент продовжить свою службу без перерв, поки одужує, і буду тримати вас в курсі майбутніх подій», — сказав лікар Білого дому Скотта Конлі.

Видання зазначає, що позитивний результат 74-річного президента, ймовірно, погіршить і без того пильну увагу громадськості до його неефективної реакції на пандемію, коли він веде кампанію проти демократа Джо Байдена, який очолює загальнонаціональні опитування. Інцидент також означає, що Трампу доведеться скасувати особисті зустрічі в найближчі тижні, ймовірно, також і наступні дебати з Байденом 15 жовтня.

Читайте також: У Зеленського відреагували на загибель співробітниці посольства США в Києві
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...