До суду подали позов про скасування реєстрації «Слуги народу»

230
2 хвилини
До суду подали позов про скасування реєстрації «Слуги народу»
В Окружний адміністративний суд Києва подали позов з вимогою зобов'язати Міністерство юстиції України скасувати реєстрацію партії «Слуга народу». Прес-служба ОАСК повідомила, що зараз вирішується питання про відкриття провадження по згаданому позову.

«Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Мін'юсту щодо невиконання положень статті закону «Про політичні партії в Україні»та певної частини положення про Міністерство юстиції, яка полягає у нездійсненні подачі в суд щодо анулювання свідоцтва про реєстрацію політичної партії «Слуга народу».

«Крім того, позивач просить зобов'язати міністерство подати в суд з метою анулювання реєстраційного свідоцтва партії», — йде мова в повідомленні.

У ОАСК не уточнили, хто є позивачем і відзначили, що на даний момент вирішується питання про відкриття відповідної справи.

Нагадаємо, партія «Слуга народу» була зареєстрована в грудні 2017 року. У той час її главою був нинішній керівник Служби безпеки України Іван Баканов. Згодом назву партії було змінено — спочатку вона називалася «Партією рішучих змін».

Також, в кінці січня до Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов до Міністерства юстиції, в якому позивач вимагає заборонити діяльність «Слуги народу».

Крім того, в ОАСК надійшов позов з вимогою заборонити вживання слова «слуга» в назві партії «Слуга народу», так як воно є «антисоціальним і комуністичним».
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...