Депутати пропонують встановити День українського борщу

242
1 хвилина
Депутати пропонують встановити День українського борщу
Депутати Верховної Ради пропонують встановити день українського борщу. Про це йдеться у зареєстрованому у вівторок проєкті постанови №6361 «Про встановлення Дня українського борщу».

Наразі текст проєкту не оприлюднено. Серед ініціаторів проєкту постанови — голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв та його заступниця Євгенія Кравчук.

Заступниця голови комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук написала у Facebook, що «після ухвалення документа день українського борщу святкуватиметься щороку в другу суботу вересня».

Депутат від фракції «Голос» Ярослав Юрчишин, який також підписався під проєктом, вважає, що «день українського борщу має стати фантастичним святом», коли громадяни влаштовували б фестивалі національної кухні, готували страву вдома і навіть влаштовували змагання на найсмачніший борщ. «Це підтримка українського духу і популяризація чогось виключно українського. Зрештою, один із тих туристичних магнітів, які нам такі необхідні», — написав він у Facebook.

Читайте також: Разумков повідомив, що вийшов із партії «Слуга народу»
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...