Депутати принесли до КСУ заяву зі зверненням до суддів подати у відставку

215
2 хвилини
Депутати принесли до КСУ заяву зі зверненням до суддів подати у відставку
Голова парламентської фракції партії «Слуга народу» Давид Арахамія разом з іншими народними депутатами приніс до Конституційного Суду підписану напередодні більш ніж 200 парламентаріями заяву зі зверненням до 11 суддів КС, які голосували за рішення щодо антикорупційної реформи, добровільно подати у відставку. Про це повідомляє Укрінформ.

Ддепутати зареєстрували своє звернення у КС. За їх словами, вони назбирали під ним 226 підписів. Підписувалися представники фракцій «Голос», «Слуга народу», «Європейська солідарність» і депутатської групи «Довіра».

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія зазначив, що депутати підписали заяву про те, щоб 11 суддів, які підтримали рішення Конституційного суду від 27 жовтня, склали з себе повноваження за власним бажанням або ж подали у відставку.

«Є юридичний момент, якщо людина там працює понад три роки, то вона може піти у відставку, а якщо менше, то скласти повноваження», – зазначив депутат від фракції «Голос» Ярослав Железняк.

Арахамія наголосив, що у депутатів є низка законодавчих ініціатив, як більш, так і менш радикальних, які мають на меті запобігти подальшим рішенням Конституційного суду, «які можуть повністю зруйнувати антикорупційну незалежну інфраструктуру».

«Вони (КС – ред.) мають розглянути у своїй програмі питання конституційності роботи Вищого антикорупційного суду, яке може напряму спричинити припинення безвізового режиму з ЄС», – підкреслив голова фракції.

Як повідомлялося раніше, парламентський комітет з питань антикорупційної політики рекомендував ВРУ ухвалити за основу та в цілому законопроєкт щодо відновлення е-декларування, поданий головою ВРУ Дмитром Разумковим.

Читайте також: Зеленський запросив голову Венеціанської комісії до роботи над судовою реформою
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...