Депутати хочуть створити штаб для боротьби з COVID-19

186
1 хвилина
Депутати хочуть створити штаб для боротьби з COVID-19
Народні депутати хочуть створити штаб для боротьби з коронавірусом, який очолить президент Володимир Зеленський. На погоджувальній раді парламентарії домовилися розглянути документ завтра, 20 жовтня.

Проєкт постанови №4228 19 жовтня внесли до Верховної ради (ВР). Про це повідомляється на сайті ВР.

Документ, зокрема, передбачає створення очолюваного президентом штабу боротьби з вірусом, підвищення спроможності національної системи охорони здоров’я, запровадження системи захисту вітчизняної економіки від наслідків пандемії, розробку ефективної безпекової стратегії України в умовах «нових глобальних біологічних викликів».

Також депутати планують ввести в дію єдину всеукраїнську багатоканальну телефонну лінію для українців, що мають симптоми або хворіють на коронавірусну хворобу. Їм проводитимуть безкоштовні тестування та надаватимуть невідкладної допомоги.

Крім того, парламентарі пропонують створити за регіональним розподілом необхідну кількість мобільних бригад, які збиратимуть у пацієнтів біологічний матеріал за місцем проживання та самі везтимуть його у лабораторію.

Серед ініціаторів законопроєкту зазначаються Кіра Рудик (голова партії «Голос»), Давид Арахамія (голова фракції «Слуга народу»), Юлія Тимошенко та інші.

Читайте також: Верховна Рада не засідатиме до місцевих виборів
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...