Данілов вважає проросійські телеканали засобами масового знищення

172
1 хвилина
Данілов вважає проросійські телеканали засобами масового знищення
Діяльність проросійських телеканалів в Україні не має жодного стосунку до свободи слова, вони виконують функції не ЗМІ, а «засобів масового знищення», поширюючи наративи країни-агресора.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю «Укрінформу».

«Справді має бути межа (між свободою слова і національною безпекою — ред.). Але тут має бути певний арбітр. Треба розуміти, що діяльність деяких телеканалів не має жодного стосунку до свободи слова. У них інші замовлення, вони працюють не як засоби масової інформації, а як засоби масового знищення, які озвучують наративи країни-агресора й поширюють інформацію, яку отримують з Російської Федерації», — каже Данілов.

Секретар РНБО зазначив, що Україна захищатиметься від будь-яких спроб впливу на державу ззовні.

Данілов наголосив, що до нинішнього загострення ситуації на сході України має пряме відношення Росія, яка таким чином реагує на кроки української влади. Секретар РНБО додав, що влада готова до опротестування в судах рішення про припинення роботи телеканалів «112», NewsOne та ZIK.

Він нагадав, що ці телеканали припинили свою роботу не як медійні елементи, а як комерційні структури, власником яких є особа, що підозрюється у фінансуванні тероризму.

Читайте також: США запровадили санкції проти Коломойського
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...