Богдана після інтерв'ю Гордону викликали на допит в ДБР

1651
1 хвилина
Богдана після інтерв'ю Гордону викликали на допит в ДБР
У четвер, 10 вересня, Державне бюро розслідувань викликало на допит колишнього голову Офісу президента України Андрія Богдана у якості свідка після його інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Так, 9 вересня Андрій Богдан дав інтерв'ю, в якому розповів інформацію про нібито наявність певних домовленостей між Україною та Росією щодо статусу Криму, авіасполучення між країнами, обміну утримуваними тощо.

У ДБР наголосили, що домовленності, про які розповів Богдан, не передбачені українськими законами, нормативно-правовими актами чи іншими директивами Верховного головнокомандувача Збройних сил України.

«З огляду на суспільну значущість порушених питань, слідчі Державного бюро розслідувань запрошують Андрія Богдана для проведення слідчих дій та перевірки озвучених ним фактів у якості свідка», — йдеться у повідомленні.

За даними ДБР, повістку про виклик на допит було направлено на адресу реєстрації Андрія Богдана.

До слова, після оприлюднення інтерв'ю Богдан на сторінці у Facebook написав, що змушений перейти українсько-румунський кордон у зв’язку з фізичною загрозою. Однак, низка користувачів мережі сприйняли таку заяву експосадовця як жарт.

Читайте також: Венедіктова призначила собі нового заступника
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...