Богдан називає допит у ДБР «способом залякати та закрити рот»

536
2 хвилини
Богдан називає допит у ДБР «способом залякати та закрити рот»
Ексочільник Офісу президента Андрій Богдан прийшов на допит у Державне бюро розслідувань (ДБР) – передає НВ.

«Я хочу зрозуміти, чому мене викликали. На сайті ДБР було повідомлення, що мене викликають після мого інтерв'ю і відомостей, які я там оголосив. Але сама справа була зареєстрована 19 серпня, коли інтерв'ю ще не снувало і не планувалося. Це свого роду шахрайство», – сказав він журналістам.

Богдан наголосив, що викликати його на допит за результатами інтерв'ю – це спосіб залякати, що його будуть переслідувати кримінальними справами.

«Абсолютно цього не боюся, знаю дуже добре і процес, і право. Дуже насолоджуюся проведенням допитів. Хочу сказати моїм опонентам, що у будь-якої людини в кримінальному процесі, крім обов’язків, є і права. Маю намір запропонувати слідчим провести одночасний допит, очну ставку з людьми, як ставлять під сумнів ті чи інші слова», – зазначив він.

Ексглава ОПУ додав, що бажання допитувати його – це «точно не бажання отримати докази, а бажання закрити рот».

9 вересня було опубліковано інтерв'ю Дмитра Гордона з Андрієм Богданом. У ньому він, зокрема, заявив, що спецоперація українських спецслужб із затримання бойовиків ПВК Вагнера зірвалася після дзвінка з Офісу президента.

Після інтерв'ю Держбюро розслідувань викликало Богдана на допит через його слова про нібито домовленості з Росією з питань статусу Криму, авіасполучення з РФ і обмін полоненими.

Читайте також: У ЦВК заявляють, що «червона» зона не є умовою для скасування виборів
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...