Блінкен відвідає Латвію та Швецію

390
2 хвилини
Блінкен відвідає Латвію та Швецію
Держсекретар США Ентоні Блінкен має намір наступного тижня відвідати Латвію та Швецію, він візьме участь у міністерських зустрічах НАТО та Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). Про це йдеться у заяві керівника пресслужби Держдепартаменту США Неда Прайса.

Як випливає з повідомлення, глава американського зовнішньополітичного відомства «відвідає Ригу та Стокгольм із 29 листопада по 2 грудня».

«Блінкен почне поїздку з Риги, де він зустрінеться з президентом Егілсом Левітсом, прем’єр-міністром Кріш'янісом Каріньшем і міністром закордонних справ Едгарсом Рінкевичсом, щоб підтвердити міцні партнерські зв’язки між Латвією та Сполученими Штатами, — зазначив Прайс. — У Ризі держсекретар проведе двосторонні зустрічі колегами з країн, що є союзниками, і відвідає зустріч міністрів закордонних справ країн НАТО, щоб проконсультуватися з союзниками щодо питань, які є ключовими для альянсу та трансатлантичного товариства».

«1 грудня держсекретар Блінкен вирушить до Стокгольма, щоб взяти участь у зустрічі Ради міністрів Організації з безпеки та співробітництва в Європі», — йдеться у заяві.

У ньому уточнюється, що «міністри обговорять побоювання щодо безпеки» в Європі та Євразії, а також «необхідність її зміцнення шляхом дотримання принципів ОБСЄ». «Держсекретар зустрінеться з офіційними особами Швеції для обговорення важливості відносин між США та Швецією та спільної роботи для досягнення спільних цілей», — додав Прайс.

Читайте також: Зеленський ще не вирішив, чи балотуватиметься на другий президентський термін
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...