Бенет запропонував Ірану та Палестині відмовитися від «одержимості» Ізраїлем

65
2 хвилини
Бенет запропонував Ірану та Палестині відмовитися від «одержимості» Ізраїлем
Ізраїль пропонує керівництву палестинців і Ірану «припинити цю одержимість» щодо єврейської держави, а замість цього зайнятися поліпшенням становища власного населення. З такою заявою виступив у неділю ізраїльський прем'єр-міністр Нафталі Бенет.

«Ми не визначаємо себе через інших — ні через Іран, ні через палестинців. Я пропоную їх лідерам розібратися зі своїм населенням, поліпшити його стан і припинити цю одержимість Державою Ізраїль», — наводить слова прем'єра його пресслужба. «Я вирушаю на Генеральну асамблею Організації Об'єднаних Націй. Це важлива міжнародна сцена, і я дуже радий можливості принести голос Ізраїлю, ізраїльтян на цю сцену», — продовжив Бенет.

Глава ізраїльського кабміну зазначив, що «останнім часом відбулося кілька важливих подій, головна з яких — беззастережна перемога на голосуванні в Палаті представників США «з питання про виділення $1 млрд на ізраїльську систему ППО/ ПРО „Залізний купол“». «Ми побачили, що в момент істини представники американського народу підтримують Ізраїль. 420 голосів проти дев’яти за переозброєння „Залізного купола“. Існує невелика антиізраїльська група, яка створює багато шуму, але ці хлопці зазнали невдачі», — пояснив прем’єр.

23 вересня Палата представників Конгресу США прийняла законопроєкт, який передбачає виділення $1 млрд на забезпечення функціонування системи «Залізний купол». Документ був прийнятий переважною більшістю голосів (420 проти дев’яти) за підтримки з боку обох керівних партій США — Демократичної та Республіканської.

Читайте також: Генсек ООН заявив, що світ знаходиться дуже близько до ядерного знищення
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...