Байден заявив, що США можуть надати Україні додаткову економічну допомогу

108
2 хвилини
Байден заявив, що США можуть надати Україні додаткову економічну допомогу
Президент США Джо Байден під час телефонної розмови з українським лідером Володимиром Зеленським, що відбулася в четвер, повідомив, що Вашингтон розглядає можливість надання додаткової економічної допомоги Києву. Про це йдеться у заяві Білого дому.

Як випливає з документа, «Байден підтвердив готовність США та їхніх союзників та партнерів дати рішучу відповідь у разі подальшого вторгнення Росії в Україну». «Він також підкреслив, що США віддані суверенітету та територіальній цілісності України», — заявили у Білому домі.

«Президент Байден зазначив, що США за останній рік надали Україні понад пів мільярда доларів допомоги у розвитку та гуманітарній сфері, а також розглядають можливість додаткової макроекономічної підтримки, щоб допомогти економіці України в умовах тиску, спричиненого нарощуванням Росією сил, — наголошується в заяві. — Байден дав ясно зрозуміти, що, попри від’їзд членів сімей співробітників американського посольства, воно залишається відкритим і повною мірою працює».

«Лідери обговорили скоординовані дипломатичні зусилля, що стосуються європейської безпеки, наголосивши на прихильності до принципу „нічого про Україну без України“. Президент повідомив про підтримку США зусиль у „нормандському форматі“ щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, висловивши надію на те, що підтвердження 26 січня сторонами умов припинення вогню від липня 2020 року допоможе знизити напруженість та сприяти виконанню мінських угод», — повідомили у Білому домі.

Читайте також: Глава Єврокомісії не виключає можливість запровадження санкцій проти «Північного потоку-2»
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...