Байден оголосив про фінансові санкції США проти Росії

224
1 хвилина
Байден оголосив про фінансові санкції США проти Росії
Президент США Джон Байден у вівторок, 22 лютого, анонсував «перший транш» санкцій проти Росії у зв’язку з тим, що він назвав початком вторгнення в Україну, та погрожував посиленням заходів у разі «продовження агресії» Росії. Про це пише видання DW.

«Ми вводимо санкції проти суверенного боргу Росії. Це означає, що ми відрізали російський уряд від західного фінансування, — заявив Байден у ході виступу в Білому домі. — Він більше не зможе позичати гроші на Заході й торгувати своїм новим боргом на наших ринках чи ринках Європи».

Обмежувальні заходи також торкнуться фінансових установ, включаючи ВЕБ.РФ і Промзв'язокбанк, і представників російської «еліти», сказав американський президент. За його словами, «вони поділяють корумповані доходи кремлівської політики та теж мають поділити ці втрати».

Байден повідомив, що США вжили цих заходів «у тісній координації з нашими союзниками та партнерами», додавши, що Вашингтон «готовий піти далі у питанні санкцій», якщо Росія розширить масштаби своєї агресії проти сусідньої держави.

Читайте також: ЄС запроваджує нові санкції проти Росії через ескалацію в Україні
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...