Байден і Макрон проведуть зустріч в Європі в кінці жовтня

28
1 хвилина
Байден і Макрон проведуть зустріч в Європі в кінці жовтня
Президент США Джо Байден і французький лідер Емманюель Макрон вирішили почати процес ґрунтовних двосторонніх консультацій, спрямованих на створення умов для забезпечення довіри між двома країнами. Про це йдеться в поширеній Білим домом спільній заяві за підсумками телефонних переговорів глав двох держав.

«Два лідери вирішили почати процес ґрунтовних консультацій, спрямованих на створення умов для забезпечення довіри та пропозиції конкретних заходів щодо досягнення загальних цілей. Вони зустрінуться в Європі в кінці жовтня, щоб досягти загального розуміння і зберегти динаміку цього процесу. Президент Емманюель Макрон вирішив, що посол Франції повернеться до Вашингтона на наступному тижні, — наголошується в заяві. — Потім він приступить до інтенсивної роботи з посадовими особами США високого рангу».

Під час переговорів глави двох держав обговорили створення нового партнерства в сфері безпеки (AUKUS) за участю Австралії, Великобританії і США. «Два лідери погодилися, що ситуація тільки виграла б від відкритих консультацій між союзниками з питань, що становлять стратегічний інтерес для Франції та наших європейських партнерів», — йдеться в документі.

Американський лідер також підтвердив стратегічну важливість участі Франції та інших європейських країн в Індо-Тихоокеанському регіоні. Телефонна розмова відбувалася на прохання американської сторони.

Читайте також: В ООН заявили, що обмеження доступу до ЗМІ в Україні суперечить міжнародним стандартам
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...