«Батьківщину» позбавили державного фінансування

158
1 хвилина
«Батьківщину» позбавили державного фінансування
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) ухвалило рішення позбавити фінансування політичну партію «Батьківщина» Юлії Тимошенко. У політсилі оскаржують це рішення, повідомляє пресслужба Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК).

«Канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано позов політичної партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» до Національного агентства з питань запобігання корупції», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що партія просить суд визнати протиправними дії працівників НАЗК при складенні Висновку про результати аналізу звіту політичної партії про майно, доходи, витрати й зобов’язання фінансового характеру та визнати неправомірними окремі його пункти. Серед інших вимог позову – скасувати наказ НАЗК про зупинення державного фінансування статутної діяльності Партії за четвертий квартал 2020 року.

Зараз суд вирішує питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.

Читайте також: Шмигаль не виключає посилення карантину на зимові свята
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...