B Кремлі прокоментували бажання Зеленського обговорити окупацію Криму

783
2 хвилини
B Кремлі прокоментували бажання Зеленського обговорити окупацію Криму
Слова президента України Володимира Зеленського про те, що на переговорах з російським президентом Володимиром Путіним має порушуватися питання про статус Криму, ставить під сумнів саму можливість саміту Росія-Україна, заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков. Про це повідомляє видання Інтерфакс.

12 вересня прессекретар українського лідера Сергій Никифоров повідомив, що Зеленський готовий зустрітися з Путіним, але на цій зустрічі має порушуватися питання окупації Криму.

«У такому формулюванні питання обговорення Криму неможливо. Таке формулювання ставить під питання гіпотетичну можливість проведення такої зустрічі», — сказав Пєсков. Раніше він не раз заявляв, що тема Криму для Москви закрита.

На питання, що б могли обговорити два президенти, він відповів, що «це, звичайно ж, реалізація Києвом мінських домовленостей, домовленостей Паризького саміту, а також двосторонні відносини».

На питання, чи готова Москва обговорювати з Києвом тему війни й миру в Донбасі, Пєсков відповів: «Ми не можемо обговорювати питання внутрішньоукраїнського конфлікту. Росія не є стороною цього конфлікту. Тут нічого не змінилося. Ми повторювали це неодноразово на різних рівнях».

5 вересня Пєсков сказав, що Путін готовий зустрітися із Зеленським «і разом йти шляхом нормалізації двосторонніх відносин», але поки підготовка до таких переговорів не розпочалася. 10 вересня президент України заявив, що Росія не хоче швидко «завершити війну» в Донбасі, і пообіцяв змусити російське керівництво почати говорити про деокупацію українських територій.

Читайте також: СБУ заявила, що гастролі Моргенштерна в Україні заборонені
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...