Австралія розглядає питання про дипломатичний бойкот Олімпійських ігор у КНР

179
2 хвилини
Австралія розглядає питання про дипломатичний бойкот Олімпійських ігор у КНР
Уряд Австралії розглядає можливість приєднатися до дипломатичного бойкоту Олімпіади в Китаї, рішення якого прийняли в понеділок США. Про це у вівторок повідомив міністр у справах зайнятості, професійної підготовки, малого та сімейного бізнесу Стюарт Роберт.

За словами голови відомства, рішення про дипломатичний бойкот зимових Олімпійських ігор, аналогічне тому, що ухвалили Сполучені Штати, «активно розглядається урядом». «Я скажу ясно, що це питання знаходиться на стадії активного розгляду», — заявив Роберт в інтерв’ю газеті The Australian.

У понеділок прессекретарка Білого дому Джен Псакі повідомила, що США вирішили влаштувати дипломатичний бойкот майбутніх Олімпійських ігор у Китаї. Вона підтвердила, що Вашингтон вже повідомив про це союзників та партнерів за кордоном, залишивши за ними право самостійно приймати рішення щодо участі чи неучасті у заходах у Китаї з нагоди Олімпіади.

Приводом для закликів бойкотувати зимові Ігри, з якими раніше виступали політики з Канади, Норвегії, США, а також представники майже 200 правозахисних організацій з різних країн, стали масові репресії, що приписуються КНР, в Сіньцзян-Уйгурському автономному районі.

Пекін виступив категорично проти політизації спорту окремими країнами та організаціями, які намагаються під гаслом захисту прав людини зривати великі змагання та втручатися у внутрішні справи інших держав

Читайте також: Зеленський погодив з Блінкеном позиції перед розмовою Путіна та Байдена
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...