Аваков просить ще майже 2 мільярди з COVID-фонду на доплати поліції

2601
1 хвилина
Аваков просить ще майже 2 мільярди з COVID-фонду на доплати поліції
Глава МВС України Арсен Аваков просить Кабмін виділити ще 1,9 мільярда гривень з Фонду боротьби з COVID-19 на доплати поліцейським.

Про це повідомляє громадська організація StateWatch в п'ятницю, 2 жовтня, посилаючись на лист Міністерства внутрішніх справ.

«На початку вересня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звернувся з офіційним листом до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з надання додаткових 1,979 мільярда гривень на доплати поліцейським з Фонду боротьби з COVID-19 під час карантину», — йдеться в публікації.

Як розповіли в StateWatch, в своєму зверненні Аваков зазначив, що в червні цього року Кабмін виділив на доплати поліції 2,249 мільярда гривень. Станом на кінець серпня витрачено 99,4% виділених коштів.

Тому в МВС повели розрахунки, згідно з якими на доплати 50% окладу поліцейським для забезпечення правопорядку з 1 серпня по 31 листопада 2020 року потрібно ще 1,9 млрд грн.

За даними міністерства, з цих грошей зможуть отримати доплати розміром в 7,6 тис грн 54 352 поліцейських, оклад яких в середньому становить 15,34 тис грн.

Нагадаємо, в червні Аваков просив 2,5 мільярда для МВС з Фонду боротьби з коронавірусом.

Читайте також: Уряд планує скасувати підвищення зарплат вчителів з 2021 року
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...